ö
yükleniyor...

ÖMÜR INN KADIKÖY

Abiye

Uzun yıllardır abiye sektöründe hizmet veren firmamız, profesyonel ekibiyle sizlere en uygun abiyeyi seçme konusunda yardımcı olur. Yüzlerce abiye modelimizden sizin için uygun olana gelin birlikte karar verelim. Düğün, nişan, mezuniyet ve davetlerde en görkemli abiye sizin elbiseniz olsun. Abiye Bizim İşimiz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için ilk kuraldır. Müşterilerimiz dostlarımızdır. Mağazalarımıza gelen dostlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için uzun yıllara dayanan deneyimlerimizden faydalanırız. Abiye kıyafet denemek ve satın almak zor bir süreçtir. Vücut tipinize en uygun abiye seçimini gelin birlikte yapalım.

Koleksiyon

Koleksiyonumuzu oluştururken düşündüğümüz tek şey nişan, mezuniyet, davet, düğün, kına gecesi gibi özel anlarınızda zerafetinizi ve şıklığınızı ön planda tutmak ve bulunduğunuz ortamda mutlak farklılığınızı hissettirmenizdir. Binlerce abiye modelimiz mağazalarımızda siz sevgili dostlarımızı bekliyor.

Instagram  yayınlalarınızdan takibime  girdiniz, sonrası yakınımın bir düğünü için mağazanıza geldim… Beklediğimden fazlasını buldum çok çok teşekkür ederim.

Güncel web siteniz yayınladığına dair telefon mesajınız sonrası mağazanıza geldim ,tüm yakınlarıma tavsiye edeceğim.

İşimizi iyi yapıyoruz diye sosyal medya paylaşımlarınız dikkatimi çekti ,gerçekten de öyleymiş ,malum abiye seçmek zor ,mağazalarda benimle gönülden ilgilenecek insanlar aradım , çünkü çok kararsızdım ,  model-secenek -ilgi-alaka  fazlasını bulduğumu itiraf etmeliyim..Teşekkürler OMUR İNN KADIKÖY

En çok dikkatimi çeken tadilat için kendi bünyenizde atölyeniz olması, seçtiğim elbisede özel isteklerim vardı , terziniz ve  işlemeciniz dahil olmak üzere toplam  4 kişi gördüm benimle ilgilenen , gerçekten  şaşırdım  benim  ve yakınlarımın abiye mağazasınız artık.

Bir çok mağazada yaşadığımız sorunlar sizinle birlikte son buldu.  Sonunda  beklediğimizin fazlasını aldık. Çok tebrikler  artık bir abiye mağazamız var …

WhatsApp chat